Kardeşler Oto

Oto Mekanik Servisi

Araba Tamir

Profesyone bir hizmetl ile araba tamir işiniz yapılmaktadır. Arabalarınızda ki hasar tespit edilip onarımı yapılmaktadır.

Performans Analizi

Araçlarınızın Performans Analizi yapılarak eksikleri bulunup daha iyi performans için neler yapılabilir hususunda araştırma yapılmaktadır.

Sürüş Denemesi

Araçlarınızla uzman çalışanlarımız sürüş denemeleri yapmakta ve hasar tespiti yapıp onarıma başlanmaktadır.

Fabrikadan Halka

Araçlarınızda yapılacak olan tüm dğişiklikler tamamen sizin istediğiniz doğrultusunda fabrikadan getirilen orjinal ürünler ile yapılmaktadır.

İnce İşçilik

Aracınızda ince işçilik gerektiren noktolarda üstün nitelikli ustalarımız cerrah gibi müdahale etmektedirler.

Uygun Fiyat

Verdiğimiz tüm hizmetler diğer başka firmalra nazaran en uygun olduğu hususunda iddalıyız... Bize konuda güvenebilir veya pazar araştırması yapıp kendiniz fark edebilirsiniz.

Mekanik Servisi

Her türlü mekanik servisi hizmetlerinden sadece tek bir arama yaparak faydalanabilirsiniz. Aşağıdaki arama butonuna tıklayarak lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ara
Çağrı Merkezi

7/24 bize aşağıdaki butona tıklayrak arayıp iletişime geçebilir, ve oto mekanik servis hakkında merak ettiğiniz bütün soruları sorabilirsiniz..

Ara
Yedek Parça / Orjinal Ürün

Bütün araç modelleri için her türlü parça talebinde bulunabilirsiniz. Sizin için özel olarak depoladığımız yedek parçalar ve fabrikalardan edinebileceğimiz orjinal parçalar ile her zaman hizmet vermeye hazırız

Ara

Tüm Marka Araç Tamiri Yapılır

İstediğiniz her bütün markaların her türlü araçlarının tamirini yapildiğimiz için kendimizle gurur duyuyoruz. Sizlerde bu zamana kadar ki mutlu müşterilerimiz gibi aracınızı bize güvenle teslim edebilir ve bakımı hususunda telaşlanma derdinden kurtulabilirsiniz.

Ekibimiz

Muhteşem Oto Mekanik Servisi İçin Hemen Ara

Ara

Kardeşler Oto Ayrıcalığı

Güvenilir bir oto tamiri ya da oto servis hizmeti alabileceğiniz yeri bulmak çoğu zaman oldukça zordur. Hizmet vermek isteyen bir çok firma ya da dükkan, yeterli tecrübeye sahip olmadığından ya da yeterli teknolojik imkanlara sahip olmadığı için kaliteli bir şekilde hizmet verememektedir. Bunun yanında oto tamir hizmetlerine profesyonel bir şekilde yaklaşmayan ve müşterilerini kandırmaya yönelik hizmet vermeye çalışan da bir çok firma bulunmaktadır. Tüm bunların yanında Kardeşler Oto, sahip olduğu tecrübe ve referansları ile güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. Firmamızın amacı müşterilerinin sorunlarını çözmektir. %100 müşteri memnuniyetiyle hareket eden Kardeşler Oto, güvenilir oto tamir ve oto servisin doğru adresidir.

Ara