Yellow Danger

Pest Control ve Temizlik Hizmetleri

Modern İlaçlama

Yellow Danger olarak verdiğimiz ilaçlama hizmeti tamamen modern şartlara ve imkanlara uygun olarak hazırlanmakta olup, en üst kalitede hizmet anlayışı benimsenmektedir.

Bir Telefon Kadar Yakın Hizmet

Böcek ilaçlama acil bir ihtiyaç olduğundan her zaman 7/24 hazırda telefonunuzu beklemekte olup, hizmet vermek için sabırsızlanmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti Desteği

Verdiğimiz hizmetin daima arkasındayız. YELLOW DANGER olarak ismimizn hakkını vererek bu zamana kadar her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuşuzdur..

about img

Şimdi Ara ve Böceklerden Kurtul

Deneyimli usta ve çalışanlardan oluşan kadromuz ile her zaman en üst sevid özellikli böcek ilaçlama servisi vermekten gurur duyuyoruz. Ayriyeten bizi hizmet almak için arayanları bir müşteri gibi değil bir aile parçası olarak görüp ö denle sıcaklıkla yaklaşımda bulunmakta bizi ğayet mutlu ediyor.

YELLOW DANGER olarak kullandığımız ürünler her türlü mikroplardan arınmış olup olup işimizin adına uygun temizliğe önem vermekteyiz. Çünkü biliyoruz ki temiz bir ortam temiz bir yaşam demek ve temiz bir yaşam ise mutluluk, huzur ve rahatlık demektir. Sizlerde hemen bizi arayıp böylesine bir mutluluk, huzur ve rahatlığın keyfine varabilirsiniz. Her zaman arayilceğinizi hatırlatır, lütfen aramaktan çekinmeyiniz şeklinde de tavsiye şeklinde ki uyarımızı göz önünde bulundurmanızı isteriz..

Ara

Bizim İşimiz

Bizim işimiz sizin böcekler hususunda ki sorunlarınızı çözmektir..

portfolio img
portfolio img